ВІТАМИНІЗОВАНІ ЧАЇ, ДЖЕМИ, КАКАО, МЕД ТА ЗГУЩЕНКА В САШЕ

Статті

Рідкий чай у пакетиках: особливості вибору.

Опубліковано: 06.12.2021 Час читання: 1725
Рідкий чай у пакетиках: особливості вибору.

Я - мама, яка має дітей і для мене важливо, що вони їдять і п'ють. Я усвідомлюю, що їх оточує так багато солодощів, газировок та снеків, які вони люблять більше, ніж фрукти та овочі. І я розумію, що знайти смачну та корисну альтернативу складно, а ще складніше привернути до неї увагу своїх малюків. І відповідно, для мене питання правильного та корисного харчування залишається актуальним завжди, чи я роблю покупки в магазині або в інтернеті.

Докладніше

Чому фруктовий чай корисний

Опубліковано: 11.11.2021 Час читання: 561
Чому фруктовий чай корисний

Одне з найпопулярніших питань, яке нам задають: “А фруктовий чай корисний для здоров'я?”. Адже наші клієнти піклуються про себе та своїх дітей. Тому наша команда вирішила відповісти на це питання та розповісти про переваги продукту.

Докладніше

Три возраcта. Загальні рекомендації по харчуванню при помірних спортивних навантаженнях.

Опубліковано: 24.07.2021 Час читання: 499

Три возраcта; Юність, Зрілість, Золотий вік. Вимагають різних систем харчування і фізичних навантажень для підтримки організму в здоровому стані. Загальні рекомендації по харчуванню при помірних спортивних навантаженнях.

Докладніше

Профілактика і лікування ГРВІ

Опубліковано: 24.07.2021 Час читання: 517

Гострі респіраторні вірусну інфекцію не можна переносити на ногах, треба до повного одужання сидіти вдома. Адже в іншому випадку хворий не тільки сприяє поширенню епідемії, але також безжально ставиться до самого себе.

Докладніше

Фізична активність проти цукрового діабету.

Опубліковано: 24.07.2021 Час читання: 514

Людям з цукровим діабетом, важливіше, ніж іншим, залишатися фізично активними. Фізкультура може стати мало не головним помічником в контролі над своєю недугою, просто все треба робити грамотно і з розумом. А берегти себе від будь-якого навантаження через захворювання - це шлях в нікуди, як показують дослідження.

Докладніше

Роль калію в організмі. Гіпокаліємія.

Опубліковано: 24.07.2021 Час читання: 517

Біологічна роль калію в організмі людини велика. Калій, міститься в клітинах, регулює водний баланс в організмі і нормалізує ритм серця, впливає на роботу багатьох клітин нервових і м'язових.

Докладніше

Методи контролю гіпертонії без медикаментів. Дієта Інституту Проблем Серця, США.

Опубліковано: 23.07.2021 Час читання: 478

Артеріальна гіпертонія (гіпертонічна хвороба) - це, найпоширеніше захворювання серцево-судинної системи. Прийнято вважати, що основною причиною підвищеного кров'яного тиску є зайва вага, стреси і невпевненості в завтрашньому дні

Докладніше

Кофеїн. Принцип дії на організм.

Опубліковано: 23.07.2021 Час читання: 1030

Жоден напій так сильно не обумовлює сучасну цивілізацію як кава. Кава став невід'ємною частиною життя більшості людей. Але, як Ви здогадуєтеся, кава - далеко не нейтральний продукт, а, отже, потрібно знати, чим загрожує для нашого організму постійне вживання цього продукту.

Докладніше

Біофлавоноїди - що ж це за речовини і в чому їх користь?

Опубліковано: 23.07.2021 Час читання: 3598

Овочі та фрукти містять не тільки вітаміни і клітковину, а й фітонутрієнти, які відповідають за їх колір. Їх називають биофлавоноидами, і вони роблять не менш сприятливий вплив на наш організм. Давайте дізнаємося, як вони допомагають нам залишатися здоровими!

Докладніше

Функціональне харчування. Між їжею і ліками.

Опубліковано: 23.07.2021 Час читання: 488

Прагнення до здорового способу життя набирає силу. Населення високорозвинених індустріальних країн особливо відкрито до всього, що робить людей здоровими. На цій хвилі харчова індустрія починає переорієнтовуватися на виробництво продуктів харчування з новими якостями, що поліпшують здоров'я. Назва нового шляху: функціональне харчування.

Докладніше

Функціональне або збагащене харчування. Нові рішення проблеми зайвої ваги і не тільки.

Опубліковано: 23.07.2021 Час читання: 552

Функціональне харчування. Що це таке і чим воно корисне для організму людини? Нова концепція здорового харчування в рішеннях проблем шлунково-кишкового тракту, зайвої ваги і не тільки.

Докладніше

Функціональне харчування, введення

Опубліковано: 12.07.2021 Час читання: 1129
Функціональне харчування, введення

Згідно з офіційним визначенням Інституту харчування РАМН функціональна їжа - це та їжа, яка виконує не тільки енергетичну функцію, забезпечуючи нас енергією і доставляючи пластичний матеріал для будови тіла, але і забезпечує поліпшення нашого здоров'я і самопочуття, знижує ризик тих чи інших захворювань.

Докладніше

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)