ВІТАМИНІЗОВАНІ ЧАЇ, ДЖЕМИ, КАКАО, МЕД ТА ЗГУЩЕНКА В САШЕ

Доставка та оплата

Доставка і оплата товарів ТМ DITAL - основні положення:

Замовлення на сайті dital.com.ua приймаються цілодобово.
  • Мінімальна сума замовлення дорівнює одній упаковці товару.
Доставка оформленого замовлення здійснюється поштовими службами на вказане в замовленні відділення: Нової Пошти, Укрпошти, Інтайм, Делівері, Міст Експресу.
  • Вартість доставки оплачується клієнтом згідно з тарифами і умовами обраної поштової служби.
  • Терміни доставки товарів індивідуальні і залежать від місця проживання одержувача, а також графіка роботи поштової служби.
  • При кожному замовленні менеджер магазину зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Способи оплати: онлайн оплата, накладений платіж, безготівковий платіж
  • Оплата карткою (онлайн оплата) - для оплати замовлення можна скористатися вашою карткою Visa або MasterCard будь-якого банку. Щоб скористатися цим видом, потрібно вибрати "Картою Visa / MasterCard" в пункті "Спосіб оплати". На сторінці оплати ви повинні ввести свої дані і дані банківської картки. У разі успішної оплати ми автоматично визначимо це і вкажемо в замовленні для менеджера. Конфіденційність і безпека гарантується серверами інтелектуальної системи моніторингу транзакцій Deepmemo.
  • У разі вибору параметра післяплатою Ви оплачуєте товар, доставку і зворотний пересилання грошей в офісі поштової служби свого міста при отриманні.
  • Безготівковий розрахунок для юридичних осіб - оплатити замовлення можна шляхом переказу коштів з Вашого рахунку на рахунок ФОП Журавльова Т.О. (3-тя форма, платник єдиного податку) або готівкою в будь-якому банку або ощадкасі України. (Рахунок-фактура для оплати буде надано після розміщення замовлення.) На вимогу замовника після виконання замовлення, відправляється акт виконаних робіт і документація. Важливо: для прискорення виконання замовлення відправте, будь ласка, відскановану оплачену квитанцію на e-mail або в Viber. Час обробки: 2-3 банківських дня