Вітамін формула Вишня


Вітамін формула Вишня - відновлення імунітету, усунення авітамінозу.
Збалансований імуновідновлюваний комплекс, здатний збагатити сучасні продукти харчування до їх природного вмісту вітамінів і навіть їжу з фастфуда перетворити в повноцінне, майже здорове харчування. Незамінний в періоди авітамінозу, необхідний всім, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і фітнесом. Приймати перед фізичними заняттями.


Preloader

Вітамін формула Вишня - відновлення імунітету, усунення авітамінозу.

 

Збалансований імуновідновлюваний комплекс, здатний збагатити сучасні продукти харчування до їх природного вмісту вітамінів і навіть їжу з фастфуда перетворити в повноцінне, майже здорове харчування. Незамінний в періоди авітамінозу, необхідний всім, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і фітнесом. Приймати перед фізичними заняттями.

 

 

 


Призначення і дія продукту:

Максимально збалансований мультивітамінний комплекс, що містить практично повний набір вітамінів, необхідних організму людини. Комплекс призначений для усунення дефіциту вітамінів, особливо необхідних при фізичних навантаженнях, для профілактики сезонного гіповітамінозу, а також гіповітамінозу, викликаного нераціональним харчуванням (одноманітним харчуванням, споживанням продуктів, що містять консерванти, продуктів фастфуду і т.д.).

Форма пакування: Сашет

Матеріал упаковки: Триплекс

Маса нетто: 20г

Строк придатності: 24 місяці

В упаковці 10 штук.

Склад продукту:

Вишня вміст в продукті не менше 45% - одна з ягід, яка містить флавоноїди здатні блокувати вільні радикали, що прискорюють старіння клітин, надає антисептичну та судинорозширювальну дію. Плоди вишні багаті на дубильні речовини і кумарин - речовина, яка сприяє розрідженню крові і зміцненню кровоносних судин, нормалізації артеріального тиску. У мінеральному складі вишні найбільше зміст магнію - одного з найважливіших мінералів, що складають кісткову тканину. Органічний магній вишні нормалізує обмін глюкози, тим самим покращує настрій, допомагає швидко подолати втому. Мінеральний склад багатий залізом, калієм. Пектин, що входить до складу вишні, виводить шлаки, допомагаючи зберегти форму. Так само вишня має послаблюючу дію, покращуючи стан шкіри і стабілізуючи роботу серця.
Пектин - є Структуроутворювачем (гелеутворювачем). При цьому він сприяє виведенню з організму важких металів, токсинів, продуктів метаболізму і біологічно шкідливих речовин, здатних накопичуватися в організмі, жовчної кислоти, сечовини, сприяє регулюванню ліпідного і вуглеводного обміну.

Мальтозний сироп - отриманий з кукурудзи по технології ферментуванню гідролізу і містить до 5% глюкози, до 10% фруктози, до 30% полісахаридів, до 55% мальтози, що є оптимальним поєднанням для найбільш повного засвоєння діючих речовин.








Найменування

Одиниця вимірювання

20г (один сашет)

% від добової нормы споживання

Витамин А

мкг

210

21

Витамин D

мкг

1,05

19,5

Витамин Е

мг

3,9

3,9

Витамин С

мг

26

37

Витамин Вс

мкг

41

21

Витамин В1

мг

0,21

17,5

Витамин В2

мг

0,25

21

Витамин В6

мг

0,24

19,5

Витамин В12

мкг

0,21

10,5

Витамин РР

мг

2

12

Витамин В5

мг

0,6

10

Витамин Н

мкг

1,4

12,5



Вітамін А покращує зір, бере участь в біосинтезі білків (що необхідно для росту м'язів), в накопиченні глікогену (основного енергетичного субстрату в організмі). Слід пам'ятати, що дієта спортсмена, з одного боку, містить занадто мало цього вітаміну, з іншого - висока фізична активність не сприяє його накопиченню в організмі, а великі кількості жиру в їжі призводять до посиленого виділення його з калом.
Вітамін D виконує ключову роль в регуляції кальцієво-фосфорного обміну, тому він необхідний для нормального функціонування кісткової тканини. На жаль, спортсмени часто споживають недостатня кількість цього вітаміну з їжею, оскільки нехтують продуктами, багатими їм (наприклад, молочними продуктами) через високий вміст жиру.
Вітамін Е є потужним антиоксидантом, що захищає разом з вітаміном С клітинні мембрани від пошкодження вільними радикалами, кількість яких підвищується при інтенсивних фізичних навантаженнях. Крім того, вітамін Е бере участь в біосинтезі білка, чим забезпечує ріст клітин, і необхідний для нормального функціонування репродуктивної системи.
Вітамін С також є антиоксидантом, і захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, він бере участь у метаболізмі амінокислот, особливо в утворенні колагену (основного матеріалу сполучної тканини, що кріпить м'язи до кісток), сприяє засвоєнню заліза, що є необхідним компонентом гемоглобіну, бере участь в біосинтезі стероїдних гормонів, в тому числі - тестостерону. Особливо підвищена потреба у вітаміні С у спортсменів, що спеціалізуються в силових видах спорту і в спортивних єдиноборствах (різні види боротьби).
Вітамін Вс бере участь в кровотворенні, синтезі нуклеїнових кислот, метаболізмі амінокислот. При інтенсивних фізичних навантаженнях потреба в цьому вітаміні значно підвищується.

Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в метаболізмі м'язової тканини. Він необхідний для біосинтезу білка, зокрема, гемоглобіну. Тіамін також потрібно спортсменам у підвищених кількостях - чим вище частота та інтенсивність тренувань, тим вище потреба в тіаміні.

Вітамін В2 бере участь в метаболізмі глюкози, окисленні жирних кислот, засвоєнні водню в циклі Кребса, а також регулює метаболізм білків. Існує пряма залежність між «худою» масою тіла (без жиру) і кількістю рибофлавіну в їжі.

Вітамін В6 бере участь в метаболізмі білків, процесах росту та утилізації вуглеводів. Як і тіамін, необхідний спортсменам в підвищених кількостях.
Вітамін В12 виконує велику кількість функцій, в тому числі регулювання метаболізму вуглеводів і забезпечення життєдіяльності нервових волокон (спинного мозку і периферичних нервів). Стимуляція м'язів через нерви - ключова стадія виконання будь-якого руху. Збільшує ефективність тренувальних занять.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь більш ніж в 60 процесах енергетичного метаболізму і вельми важливий для забезпечення функціонування м'язів під час тренувань. У крові спортсменів після тренувального заняття міститься підвищена кількість нікотинаміду, що вказує на підвищену потребу в ньому.
Вітамін В5 (пантотенова кислота) стимулює утворення кортикостероїдів, субстратно забезпечує синтез коензиму ацетилювання. Як складова частина коферменту А, що забезпечує процеси ацетилювання, бере участь у вуглеводному і жировому обміні, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичний супровід скорочувальної функції міокарда і скелетних м'язів, покращує процеси регенерації. Інтенсивні фізичні навантаження значно збільшують потребу організму в цьому вітаміні.

Вітамін Н виконує важливу роль в метаболізмі амінокислот і отриманої енергії з різноманітних джерел. Слід пам'ятати, що у спортсменів, особливо культуристів, які їдять сирі яєчні білки або НЕ доварені яйця, потреба в вітаміні Н різко підвищується зважаючи на підвищене його виведення з організму авидином, що міститься в сирому яєчному білку. На жаль, в більшості представлених на ринку полівітамінних комплексах вітамін Н взагалі відсутній.

Приблизні рекомендації споживання:

Для дітей від 11 до 14 років і осіб похилого віку - 2 сашета (40 г) в день. Для осіб похилого віку максимально можливе збільшення споживання до 4 сашетів (80 г) в день. Для осіб, що займаються оздоровчою фізичною культурою і фітнесом -2-4 сашета (40-80 г); максимально можливе збільшення споживання до 6 сашетів (120 г) в день.

Попередження: Не рекомендується одночасне вживання з мультивітамінними комплексами інших виробників.

Харчова (поживна) цінність 20: г: Білки - 0,07 г Жири - 0, 07г. Вуглеводи - 10,27 г

Енергетична цінність (калорійність) 20 г: 174,22 кДж (41,68) ккал

 

 

Еще нет отзывов об этом товаре.