Вітамін формула Полуниця


Вітамін формула Полуниця - відновлення імунітету, усунення авітамінозу.
Збалансований імуновідновлюваний комплекс, здатний збагатити сучасні продукти харчування до їх природного вмісту вітамінів і навіть їжу з фастфуда перетворити в повноцінне, майже здорове харчування. Незамінний в періоди авітамінозу, необхідний всім, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і фітнесом. Приймати перед фізичними заняттями.


Preloader

Вітамін формула Полуниця - відновлення імунітету, усунення авітамінозу.

Збалансований імуновідновлюваний комплекс, здатний збагатити сучасні продукти харчування до їх природного вмісту вітамінів і навіть їжу з фастфуда перетворити в повноцінне, майже здорове харчування. Незамінний в періоди авітамінозу, необхідний всім, хто веде активний спосіб життя, займається спортом і фітнесом. Приймати перед фізичними заняттями.
 

Призначення і дія продукту:

Максимально збалансований мультивітамінний комплекс, що містить практично повний набір вітамінів, необхідних організму людини. Комплекс призначений для усунення дефіциту вітамінів, особливо необхідних при фізичних навантаженнях, для профілактики сезонного гіповітамінозу, а також гіповітамінозу, викликаного нераціональним харчуванням (одноманітним харчуванням, споживанням продуктів, що містять консерванти, продуктів фастфуду і т.д.).

Форма пакування: Сашет

Матеріал упаковки: Триплекс

Маса нетто: 20г

Строк придатності: 24 місяці

В упаковці 10 штук.

Склад продукту:

Полуниця вміст в продукті не менше 45% - не просто красива і смачна ягода, вона дуже корисна для життєдіяльності організму. Має потужну протизапальну та протимікробну дію. Антимікробні властивості полуниці використовують для лікування запальних захворювань носоглотки. Полуниця пригнічує розвиток вірусу грипу. Наявність в її складі йоду компенсує його недолік в нашій повсякденній їжі і питній воді. Відповідно до новітніх досліджень, споживання в їжу полуниці суттєво підсилює лібідо. Причому це твердження справедливе як для чоловіків так і для жінок. Причиною всьому органічний цинк, високий відсоток якого міститься в насінні полуничних ягід. Мінеральний склад полуниці дозволяє заповнити дефіцит заліза, магнію, фосфору, селену, калію. Полуниця має цукрознижуючу дію, завдяки чому її включають в харчування хворих на цукровий діабет.
Пектин - є Структуроутворювачем (гелеутворювачем). При цьому він сприяє виведенню з організму важких металів, токсинів, продуктів метаболізму і біологічно шкідливих речовин, здатних накопичуватися в організмі, жовчної кислоти, сечовини, сприяє регулюванню ліпідного і вуглеводного обміну.

Мальтозний сироп - отриманий з кукурудзи по технології ферментуванню гідролізу і містить до 5% глюкози, до 10% фруктози, до 30% полісахаридів, до 55% мальтози, що є оптимальним поєднанням для найбільш повного засвоєння діючих речовин.Найменування

Одиниця вимірювання

20г (один сашет)

% від добової нормы споживання

Витамин А

мкг

210

21

Витамин D

мкг

1,05

19,5

Витамин Е

мг

3,9

3,9

Витамин С

мг

26

37

Витамин Вс

мкг

41

21

Витамин В1

мг

0,21

17,5

Витамин В2

мг

0,25

21

Витамин В6

мг

0,24

19,5

Витамин В12

мкг

0,21

10,5

Витамин РР

мг

2

12

Витамин В5

мг

0,6

10

Витамин Н

мкг

1,4

12,5Вітамін А покращує зір, бере участь в біосинтезі білків (що необхідно для росту м'язів), в накопиченні глікогену (основного енергетичного субстрату в організмі). Слід пам'ятати, що дієта спортсмена, з одного боку, містить занадто мало цього вітаміну, з іншого - висока фізична активність не сприяє його накопиченню в організмі, а великі кількості жиру в їжі призводять до посиленого виділення його з калом.
Вітамін D виконує ключову роль в регуляції кальцієво-фосфорного обміну, тому він необхідний для нормального функціонування кісткової тканини. На жаль, спортсмени часто споживають недостатня кількість цього вітаміну з їжею, оскільки нехтують продуктами, багатими їм (наприклад, молочними продуктами) через високий вміст жиру.
Вітамін Е є потужним антиоксидантом, що захищає разом з вітаміном С клітинні мембрани від пошкодження вільними радикалами, кількість яких підвищується при інтенсивних фізичних навантаженнях. Крім того, вітамін Е бере участь в біосинтезі білка, чим забезпечує ріст клітин, і необхідний для нормального функціонування репродуктивної системи.
Вітамін С також є антиоксидантом, і захищає клітини від ушкодження вільними радикалами, він бере участь у метаболізмі амінокислот, особливо в утворенні колагену (основного матеріалу сполучної тканини, що кріпить м'язи до кісток), сприяє засвоєнню заліза, що є необхідним компонентом гемоглобіну, бере участь в біосинтезі стероїдних гормонів, в тому числі - тестостерону. Особливо підвищена потреба у вітаміні С у спортсменів, що спеціалізуються в силових видах спорту і в спортивних єдиноборствах (різні види боротьби).
Вітамін Вс бере участь в кровотворенні, синтезі нуклеїнових кислот, метаболізмі амінокислот. При інтенсивних фізичних навантаженнях потреба в цьому вітаміні значно підвищується.

Вітамін В1 (тіамін) відіграє важливу роль в метаболізмі м'язової тканини. Він необхідний для біосинтезу білка, зокрема, гемоглобіну. Тіамін також потрібно спортсменам у підвищених кількостях - чим вище частота та інтенсивність тренувань, тим вище потреба в тіаміні.

Вітамін В2 бере участь в метаболізмі глюкози, окисленні жирних кислот, засвоєнні водню в циклі Кребса, а також регулює метаболізм білків. Існує пряма залежність між «худою» масою тіла (без жиру) і кількістю рибофлавіну в їжі.

Вітамін В6 бере участь в метаболізмі білків, процесах росту та утилізації вуглеводів. Як і тіамін, необхідний спортсменам в підвищених кількостях.
Вітамін В12 виконує велику кількість функцій, в тому числі регулювання метаболізму вуглеводів і забезпечення життєдіяльності нервових волокон (спинного мозку і периферичних нервів). Стимуляція м'язів через нерви - ключова стадія виконання будь-якого руху. Збільшує ефективність тренувальних занять.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь більш ніж в 60 процесах енергетичного метаболізму і вельми важливий для забезпечення функціонування м'язів під час тренувань. У крові спортсменів після тренувального заняття міститься підвищена кількість нікотинаміду, що вказує на підвищену потребу в ньому.
Вітамін В5 (пантотенова кислота) стимулює утворення кортикостероїдів, субстратно забезпечує синтез коензиму ацетилювання. Як складова частина коферменту А, що забезпечує процеси ацетилювання, бере участь у вуглеводному і жировому обміні, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів. Оптимізує енергетичний супровід скорочувальної функції міокарда і скелетних м'язів, покращує процеси регенерації. Інтенсивні фізичні навантаження значно збільшують потребу організму в цьому вітаміні.

Вітамін Н виконує важливу роль в метаболізмі амінокислот і отриманої енергії з різноманітних джерел. Слід пам'ятати, що у спортсменів, особливо культуристів, які їдять сирі яєчні білки або НЕ доварені яйця, потреба в вітаміні Н різко підвищується зважаючи на підвищене його виведення з організму авидином, що міститься в сирому яєчному білку. На жаль, в більшості представлених на ринку полівітамінних комплексах вітамін Н взагалі відсутній.

Приблизні рекомендації споживання:

Для дітей від 11 до 14 років і осіб похилого віку - 2 сашета (40 г) в день. Для осіб похилого віку максимально можливе збільшення споживання до 4 сашетів (80 г) в день. Для осіб, що займаються оздоровчою фізичною культурою і фітнесом -2-4 сашета (40-80 г); максимально можливе збільшення споживання до 6 сашетів (120 г) в день.

Попередження: Не рекомендується одночасне вживання з мультивітамінними комплексами інших виробників.

Харчова (поживна) цінність 20 г: Білки - 0,06 г Жири - 0, 07г. Вуглеводи - 9,97г

Енергетична цінність (калорійність) 20 г:  167,87 кДж (40,16) ккал


 

 

Еще нет отзывов об этом товаре.